Egyedem-begyedem, tengertánc... Mondókák kicsiknek... Válogatta és összeállította: Imre Zsuzsánna-Péter Kinga. Sepsiszentgyörgy, 2006, Társ. Kiadói papírkötés, az egyik lap sarka hiányzik, az utolsó lapon ceruza rajz nyomokkal.
Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1910, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
Suse La Chapelle-Roobol: A kis Makrancos, mint nagymama. Fordította: Kövér Ilma. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
3 db gyermek ismeretterjesztő könyv: Tárgyak, emberek virágok gyerekszemmel; Lukácsy András: Népek játékai, Turcsányi Ervin- Rébel László: A vizek akrobatái.
3 db mesekönyv:
Gedai István-Rékassy Csaba: Tinó helyett ezüstpénz., G.A. nyomán Bürger: Münchausen vidám kalandjai
Mladé Letá, Bratislava, 1979, Kockaházikó. Bratislava, 1981. Mlade Letá