A hadosztály harcászata. Harci példák a Nagy Honvédő Háborúból. Bp.,1980, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
A hadtudomány általános elmélete és hadművészet. Szerk.: Kocsis Bernát. Bp.,1987, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. A könyv a Magyar Néphadseregben belső használatra lett kiadva.
Marjay Frigyes: Szegedtől Uzsokig...1919-1939. Bp.,[1939], Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 203 p.+XXXII t.(Fekete-fehér fotók.) Első kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, jó állapotban.
vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Modern egészvászon kötésben.
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, a borítók sarkai kopottak, a képtáblák egy része hiányzik, néhány tábla sérült szakadt, a mellékletek hiányoznak.
3 db II. világháborúval, nácikkal foglalkozó könyv: Hans Friessner: Árulások, vesztett csaták, Roger Douglas: Sztálingrád, A német titkosszolgálat a 2. világháborúban