1991-1992 A Militaria Modell Magazin gyűjtőszáma. Bp., Magor. Papírkötés. Rossz állapotban!
Számos kijáró oldallal, számos hiányzó oldallal (1. szám 4-9. oldalak között, 2. szám 22-27. oldalak között, 3. szám címlap-7. oldalak között, 4. szám 20-25. oldalak között, 5. szám 20-27. oldalak között, 6. szám.15/16,19/20 oldalak, 7. szám. 8-15., 18-23. oldalak között, 8. szám. 16-25. oldalak között, 9. szám. 14-23. oldalak között.
Schwartner, Martin von: Statistik des Königreichs Ungern(!). 1. köt. Buda, 1809, Universitäts-schriften. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Instruktionsbuch für die Einjährig-Freiwilligen des k.u.k. Heeres. III. theil. Heerwesen. Wien, 1907, K.u.K. Hof- und Staatsdruckerei, XI+116 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, foltos, ceruzás aláhúzásokkal, a két melléklet hiányzik.
Honvédelmi ismeretek V-VI. Hősi magyar élet a Mohácsi vészig. Katonai földrajz. A gimnázium V., a liceum I., a gazdasági középiskolák I., valamint az iparos- és kereskedő-tanonciskolák I. osztálya számára. (Leventekiképzési Segédlet. )Bp.,1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.