17034.
329. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Vegyes latin témájú könyvtétel, 3 db: Magyar-latin szótár. A középiskolák számára. Szerk.: Burián János. Bp.,1906,Franklin. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel. 2 db Atkinson H. W. - Pearce J. W. E.: Kis latin nyelvkönyv. A II. kiadást átdolgozta: Geréb József és Wirth Gyula. Bp.,1913, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított, kissé sérült gerinccel, egy-két ceruzás bejelöléssel és Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, és javított, kissé sérült gerinccel, javított lapokkal és kötéssel, hiányos, hiányzó illusztrációkkal és lapokkal (20-31. p., V. t.,), egy-két foltos lappal, bejelölésekkel.