Az egyszerű és kettős könyvvitel tankönyve. Kereskedők és iparosok számára, úgyszintén a gyakorlati pályára készülők öntanulására és iskolai használatra. I. rész. Teljesen átdolgozta: Novák Sándor. Bp.,1885, Franklin-Társulat. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, Mentsik-kötés, intézményi bélyegzővel.
Vegyes latin témájú könyvtétel, 3 db: Magyar-latin szótár. A középiskolák számára. Szerk.: Burián János. Bp.,1906,Franklin. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel. 2 db Atkinson H. W. - Pearce J. W. E.: Kis latin nyelvkönyv. A II. kiadást átdolgozta: Geréb József és Wirth Gyula. Bp.,1913, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói egészvászon-kötés, kop...
Illés Béla: A szellemi munkások és a szocializmus. + Migray József: A vallás válsága. Táltos Könyvtár 2. és 14-15.szám. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Francia nyelvkönyvek, 3 db: Macher Ede: Francia olvasókönyv. A felsőbb leányiskolák V-VI. osztálya számára. Bp.,1908, Athenaeum. Második kiadás. Egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon pecsétekkel, ceruzás bejegyzésekkel, kissé foltos. Francia nyelvkönyv és kereskedelmi levelező felső kereskedelmi iskolák használatára. Szerk.: Dr. Latzkó Hugó-Dr. Honti Rezső. I. rész: A második osztály ...
Haeckel, (Ernst) Ernő: Világproblémák. Népszerű tanulmányok a monisztikus filozófiáról. Írta - -. Ford. Iván Imre és Szabó Sándor. Bp. 1905. Vass József. 414 p. Kiadói, kissé laza egészvászon-kötésben, ritka.
Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia Sexualis különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Fordította: Dr. S.K.M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő. II. javított kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel