17018.
329. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
100 Ft
0,26 EUR, 0,29 USD
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n., Élet és Egészség. Második kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.