Rózsás János: Keserű ifjúság. Életető reménység. Szovjet fogságom naplója. Bp.,1999, Püski. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. A szerző által dedikált.
Herbet Lucián: Napoleon Lajos 1808-tól 1848-ig. Történeti korrajz. 1-10. köt. Pest, 1864, Ráth Mór. Félvászon kötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
A nagy Napoleon császár története. Történelmi könyvtár 4. füzet. Bp.,1874, Franklin, 120 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, sérült borítóval, foltos, intézményi bélyegzővel.
Nancy Duin-Dr. Jenny Sutcliffe: Az orvoslás története. Az ősidőktől 2020-ig. Fordította: Dr. Cholnoky Péter-Dr. Török János. Bp.,1993, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kis szakadásokkal, kopásnyomokkal.
1985 Orbán György: Politikai szociológiai felmérés a Tungsram Rt. munkásairól. /1969-ben készült felmérés utóvizsgálata./ Szakdolgozat. 55 p.+3 melléklet. A szerző által dedikált.