4 400 Ft
11,40 EUR, 12,57 USD
Salamon Ferenc: Az első Zrinyiek. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv, 6 p+1 t.+XVI+659+1 p. Első kiadás. Egy egészoldalas ábrával. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopottas borítóval, kissé sérült kötéssel, a hátsó szennylap hiányzik, intézményi bélyegzővel.