15094.
329. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
Dr. Ugró Gyula: Újpest. 1831-1930. Magyar Városok Monográfiája. Bp.,1932, Magyar Városok Monográfiája, 532 p.+9 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel.