15537.
329. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
7,96 EUR, 8,57 USD
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.