Würtz Ádám (1927-1994): Tisza part. Színezett rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/330/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Wurtz-Adam-1927-1994-Tisza-part-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-17~II1840492
1840492
10253
330
Leírás: Würtz Ádám (1927-1994): Tisza part. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×39 cm
: vörös_iván