Porcelán Tételek száma: 96
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1777920
11090
330
55000
cca 1920 Herendi Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m: 36 cm / cca 1920 Herend porcelain Queen Victoria vase, handpainted, with hallmark (with crown), in flawless condition, h: 36 cm 1829570
11091
330
Herendi indiai kosár mintás tál, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:32,5 cm 1841980
11092
330
Herendi dísztál (CFR-ET) mintás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:31,5 cm 1819059
11093
330
26000
Herendi virágmintás reggeliző készlet: kiöntő, kancsó, 2 db csésze+alj, kistálka, tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal 1842814
11094
330
Herendi emlék tálka, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, eredeti dobozában, d:18 cm 1842786
11095
330
Herendi emlék tálka (150 év), kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d:15,5 cm 1842900
11096
330
Herendi Eton mintás porcelán mély- és lapostányér (1-2 db), kézzel festett, jelzett, kopott, d: 24 cm 1838607
11097
330
Herendi virágmintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm, d: 19 cm 1837758
11098
330
Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7×7×6,5 cm 1837756
11099
330
4200
Herendi indiai kosár mintás porcelán áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19×9,5×4 cm 1837749
11100
330
Herendi porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm 1837735
11101
330
Herendi Viktória mintás porcelán butykos, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft