Bodnár István: Négy igaz barát. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Szűnórák. Hasznos és mulattató olvasmányok könyvtára a serdülő ifjúság számára. I. kötet. Bp.,1887, Benkő Gyula,(Várnai L-ny. Szeged.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
Nagy Imre: 5000 vicc. IV. kötet. Bp., 1932, Az Ojság Kiadása, 240 p. Javított gerincű egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, a hátsószennylap kijár, néhány lapszél foltos és kicsit sérült, pár helyen ceruzás bejelölés, az elülső szennylap és az első két lap részben kijár.
Jablonkay Gábor (1874-1930): Taxonyi János S. J. XVIII. századbeli magyar író élete és erkölcstanító példatára. Irodalomtörténeti tanulmány. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal. Átkötött műbőr-kötés, az átkötésnél az eredeti borítót felhasználták. Jó állapotban. Ritka! Taxonyi János (1677-1746) jezsuita tanár, szónok életéről és munkásságáról.
May Károly: A szkipetárok földjén. Útikalandok. Átdolgozta: Dr. Szabó Károly. Bp.,1922, Athenaeum, 240+2 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
Vas Gereben: A régi jó idők. Gyulay László rajzaival. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos.