3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Eötvös József: Magyarország 1514 I-II. kötet. Bp.,é.n.(1884), Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Goldschmied és Társa-kötés, festett lapélekkel, az I. kötetből négy lap kijár (elülső szennylap-V/VI. kötet), rajtuk lapszéli szakadásokkal.