1988. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban, mellette adományozói okirat és viselésre jogosító igazolvány T:1- a tok sérült