2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Biczó András rajzaival. Bp.,(1934), Dante, 1 t.+274+2 p.+ 7 t. Szövegközti fekete-fehér és színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.