15507.
331. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Csatkai Endre-Dercsényi DezsÅ‘-Entz Géza et al.: Sopron és környéke műemlékei. ElÅ‘szót Ãrta: Fülep Lajos. Magyarország Műemléki Topográfiája II. kötet. GyÅ‘r-Sopron Megye Műemlékei I. rész. Szerk.: Dercsényi DezsÅ‘. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. II. javÃtott és bÅ‘vÃtett kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér rajzokkal, képekkel, és egészoldalas szÃnes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói illusztrált papÃrborÃtóban, kissé szakadozott papÃr védÅ‘borÃtóval, egyébként jó állapotban.