15532.
331. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország felfedezése. Szerk: Sárközi György. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, a 174-185. oldalak között sérült lapokkal.