15033.
331. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott papírkötés, kissé kopott borítóval.