15601.
331. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára sorozat hat kötete: Baktay Ervin: Hindusztán. Kertész Róbert: Feltámad a félhold. Az ébredő iszlám nemzetei. II. kötet. Sven Hedin: A selyem útja. Fordította: vitéz Mezey Dénes. I-II. kötet. Ligeti Lajos: Afgán földön. Dr. Keöpe Viktor: Titokzatos Kína. Bp.,én., Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, a borítók kopottak, foltosak, az egyik kötet gerince javított.