15538.
331. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,(1908),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, Parádi Ferenc ex libris-szével.