15540.
331. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. 59 képpel és 1 térképpel és 63 képpel és 1 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 189+240 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kissé piszkos, de jó állapotú.