4 000 Ft
9
Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről. Facsimile kiadás! Bp., 1984, Helikon. Kiadói bordázott gerincű egészműbőr-kötés, fém kapcsokkal és veretekkel, a gerincen kis sérüléssel, folttal, az egyik kapocs laza, kísérőfüzetek és kiadói tok nélkül.