800 Ft
1884-1891 Veszprém, egyházi vagy egyházi témájú körlevelek gyűjteménye. Magyar és latin nyelven. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, kopott, sérült borítóval, közte szakadt, sérült, és néhány kijáró lapokkal. Benne Ferenc Józsefnek Rudolf halálát követő részvétnyilvánításokat megköszönő körlevelével.