1 000 Ft
1909-1910 Huszadik Század. Társadalomtudományi és szociálpolitikai szemle. XX. kötet., X. évf. 1909. július-december, XXI. kötet., XI. évf. 1910. január-június. Szerk.: Jászi Oszkár. Bp.,1909-1910, Deutsch Zsigmond és Társa. Egészvászon-kötés, az egyik kötet gerince sérült.