1956 Népszabadság, Magyar Szocialista Munkáspárt lapja. I. évf. 7. sz. (2 db) rendkívüli kiadás, I. évf. 11. sz. 1956. nov. 17., I. évf. 13 sz. 1956. nov. 20., összesen 4 db, változó állapotban, többnyire a széleken szakadással, az egyik szakadt. A Népszabadság 1956. november 2.-án jelent meg először, az MSZMP hivatalos pártlapjaként. A november-decemberi időszak érdekessége, hogy ekkor a lap ...
1956 Népszava. Magyar Szakszervezetek Központi Lapja. 1956. okt. 29. 84. évf. 255. szám, sérült. + Népszava. A Szociáldemokrata Párt központi lapja. 77. évf. 1. sz. 1956. november 1.
1956 Hadtörténeti közlemények. III. évf. 1-4. sz. Bp., Katonai Kiadó, (Vörös Csillag Nyomda-ny.), 242+2+210+4+381+3 p. Aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, laza fűzéssel. Benne számos érdekes tanulmánnyal, közte: Kumorovitz L. Bernát: A magyar zászló és nemzeti színeink múltja.