1884-1891 Veszprém, egyházi vagy egyházi témájú körlevelek gyűjteménye. Magyar és latin nyelven. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, kopott, sérült borítóval, közte szakadt, sérült, és néhány kijáró lapokkal. Benne Ferenc Józsefnek Rudolf halálát követő részvétnyilvánításokat megköszönő körlevelével.
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.
1892 M. Mérnök- és Építész-Egylet heti értesítője. 1892. március. 25.-én. XI. évf. 13. sz. Szerk.: Ney Béla. Bp., Fanda J.-ny., 131-142. p. Felvágatlan példány.
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
cca 1896 10 db nyomat rajta ismert magyar festők (Kriesch Aladár, Benczúr Gyula, Knopp Imre, Keleti Gusztáv...stb) műveivel, Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat albuma 1896 mappájában, a feliraton szereplőkből csak egy van benne, kissé kopott mappával, szakadt fűzőkkel, foltosak, egyen szakadással.