1911 Az Országos Magyar Királyi Iparművészeti Iskola nappali és esti képzéseinek tanórarendjei az 1910/11. tanévre, a nappali hátoldalán tájékoztatóval, 33x51 cm és 25x33 cm közötti méretben, jó állapotban.
1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven. / 1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kun...
1912 Magyar nyelv. VIII. kötet. 1-10. sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Szily Kálmán, Gombocz Zoltán. Bp.,1912, Magyar Nyelvtudományi Társaság, 4 p.+1 t.+480 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1914 Anzeiger der Ethnographischen Abtheilung des Ungarischen National-Museums. 1907 VI. évf. Szerk.: Dr. Semayer Vilibald. Bp.-Leipzig, 1910, Magyar Nemzeti Múzeum-Karl W. Hiersemann. Kiadói papírkötés, német nyelven, felvágatlan lapokkal.
1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár.
1915-1922 3 db halotti értesítő (Solty Ernő százados, Szilvásy Márton m. kir. udvari tanácsos, országgyűlési képviselő, Solti Arnold, főerdőtanácsos), okmánybélyegekkel