Nyomtatványok Tételek száma: 305
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1855887
12812
332
Printed Materials
1916 Magyar Órások Szaklapja és Magyar ékszeripar. XVIII. évf. 16-17. sz., 1916. szeptember 1. 1812546
12813
332
2200
Printed Materials
1916 Anzeiger der Ethnographischen Abtheilung des Ungarischen National-Museums. 1909 VIII. évf. I. félév. Szerk.: Dr. Semayer Vilibald. Bp.-Leipzig, 1916, Magyar Nemzeti Múzeum-Karl W. Hiersemann. Kiadói papírkötés, német nyelven, felvágatlan lapokkal. 1856455
12814
332
Printed Materials
1916 Az Élet Irodalmi és nyomda rt évi jelentése. 1852015
12815
332
Printed Materials
1917 Daday Vilmos (1856-1917) Háromszék vármegyei tiszti főorvos halotti értesítője, Szombathelyre a vármegyei törvényhatóságnak postán megküldve 1852489
12816
332
Printed Materials
1917 Első szentáldozási emléklap, kicsit foltos, üvegezett fa keretben, 13,5×22,5 cm 1856171
12817
332
Printed Materials
1918 A Magyar Könyvkereskedők Egylete alapszabályai és egyéb szabályzatai 32p. Néhány lapon kis beszakadás 20 cm 1853191
12818
332
Printed Materials
cca 1920-1940 Vegyes papírrégiség tétel, kb 30 db, közte: 2 db Dreher számla, Aladdin Kereskedelmi Rt. Petróleumgáz főző árjegyzéke, benne receptekkel, 2 db M. Kir. Honvéd térképészeti intézet reklám nyomtatványa, ELZETT reklám nyomtatvány, Turul gázedény árjegyzék, Junghans óragyár reklám nyomtatványa, 1942-es Postakönyv, Kodak Retina reklámnyomtatvány, Fenyves áruház két árjegyzéke, Weiss Manfre... 1858780
12819
332
Printed Materials
cca 1920-1940 Vegyes nyomtatvány tétel, 23 db, közte reklám nyomtatványok, prospketusok 1858745
12820
332
Printed Materials
cca 1920-1930 4 db borító terv nyomtatvány, 20x13 cm és 18x14 cm 1858749
12821
332
Printed Materials
Dr. Oetker-féle filléres receptek. Bp., Révai-Kunossy, 16 p. 1856134
12822
332
Printed Materials
cca 1920 Lange óra reklám nyomtatvány. Kihajtható. Magyar nyelven. 48x13 cm 1859402
12823
332
Printed Materials
cca 1920 Agenda Médical Wellcome. Orvosi zsebnaptár. Londonban kiadott munka, tele magyar nyelvű szövegekkel, magyar orvosokról szóló francia nyelvű szövegekkel. Tanulmány: Orvosi tudomány a magyarok őseinél. London, cca 1917. Burroghs Wellcome & CIe. Egészvászon kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft