3 000 Ft
Ady Lajos: Ady Endre. (Bp.), 1923, Amicus, (Pápai Ernő-ny.), 1 t. (címkép, Székely Aladár Ady-fényképe) + 245 + 3 p. + 12 t. (fotók). Első kiadás. Oldalszámozáson belül egy egész oldalas térképpel is illusztrált. Korabeli szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, kopott aranyozással. Első kiadás. Számozott (1000/638.) példány.