17535.
332. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 000 Ft
Katona József: Bánk Bán. Dráma öt felvonásban. A szerzÅ‘ életrajzával. Kiadta Horváth Döme. Kecskemét, 1856, Szilády Károly, 1 t.+XVI+164 p. Korabeli egészvászon-kötésben, kopott borÃtóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány.