3 000 Ft
17
Magyar Regények sorozat 9 kötet: Márai Sándor: Féltékenyek I-II. kötet., Szegények iskolája, Napnyugati őrjárat.,Nyírő József: Kopjafák., Nagyiványi Zoltán: Istenek völgye, Párbaj keleten., Kosztolányi Dezső: Édes Anna., Kállay Miklós: Magóg fiai. Bp., é.n, Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítókkal.