1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes könyvtétel, 2 db: Gaál Mózes: Szent István. Az első magyar király. Bp., 1900, Franklin. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas, foltos borítóval. Arany János: Murány ostroma. Bp.,1907, Franklin. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas, foltos borítóval.