Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 339

Remény. Zsebkönyv az 1858. évre. Szerk.: Vachott Sándorné. Pest, 1858, Pfeiffer Ferdinánd, 4+248 p. + 4 t. (acélmetszet.) Átkötött félvászon-kötés, foltos, hiányzó címlappal, a végéről 2 sztl. lev. hiányzik, névbejegyzésekkel, 'Bydeskuty Ede és Neje Éder Erzsébet' magánkönyvtári bélyegzővel.
17540.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

17541.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

17542.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

17543.

Arany János összes balladái Zichy Mihály rajzaival. Bolond Istók. Beöthy Zsolt, Voinovich Géza tanulmányai. Arany János halálának ötvenéves fordulójára. Bp., 1932, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete,190+2 p. Átkötött korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, a papírborító körbevágott, kopott gerincccel és borítóval, a Zichy Mihály i...

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

17544.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

17545.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Győrffy István: Nagykunsági krónika. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Bp.,1941, Turul. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17546.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Dante: A purgatórium. Dante Komédiája. II. rész. Fordította: Babits Mihály. Bp.,é.n., Révai. Átkötött egészvászon-kötés.
17547.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

17548.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Kéry Gyula: Blaha Lujza élete. Jókai Mór bevezető soraival. Bp., 1896. Rózsavölgyi és Társa. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó címlappal.
17549.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

17550.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

17551.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft