Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Emil Preetorius: Chinesische Holzschnitte. Insel-Bücherei Nr. 164. Lepizig, 1958, Insel-Verlag. Kétoldalas és egy egészoldalas illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven.
Görög ékszerek. Angol-görög nyelvű kiállítási kalauz. Bp.,2003, Szépművészeti Múzeum. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadó papírkötés./ Greek Jewellery. Exhibiton guide. In English and Greek language. With colourful photos. Paperbinding.