Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, Jó állapotban
2 db épület tervezéssel kapcsolatos könyv:
Ipari épületszerkezetek részlettervgyűjteménye. Szerk.: Katona József. Bp.,1951, É. M. Építőipari Könyv- és Lapkiadó Vállalat. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 2000 példányban.
Dr. Gádoros Lajos: Középülettervezés. Segédlet. Bp.,1977, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 333 példányban.
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel.
A képzőművészet iskolája II.(A festészet, grafika, szobrászattechnikai eljárásai; A rajz, festészet, a grafika és a szobrászat újabb eszközei és eljárásai, a restaurálás, a térábrázolás, a fény- és színtan, a művészeti anatómia). Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés + Dercsényi Dezső: Zádor Anna: Kis magyar művészettörténet. Bp., Képzőművészeti alap