17429.
332. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Gustave Nieritz: Auguste ou Le Petit Tambour d'Allemagne. Paris,é.n.,Belin-Leprieur et Morizot. Francia nyelven. Egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal. /Linen-binding, with damaged spine, worn cover, and spotty pages, in French language.