1 000 Ft
Rézi néni: Szegedi Szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1913, Athenaeum, 484 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, kijáró lapokkal, pár lap széle szakadozott, rossz állapotban.