16633.
332. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 000 Ft
A kézi lőfegyverek lövésügye. A lőutasítás elméleti részének oktatásához szolgáló mellékletek. Szerk.: Lehár Antal. Fordította: Matuskovich Imre. Komárom, 1911, Spitzer Sándor-ny. Kiadói félvászon-kötésben, foltos, sérült borítóval, foltos, ceruzás aláhúzásokkal, rossz állapotban.