Dr. Szabó László: A füleslabdajáték ismertetése és fontos szerepe az ifjúság nevelésében. Miskolc, 1926, László Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, ábrákkal illusztrált, jó állapotban.
Sport és játék. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)+4+408 p.+20 t. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, első kötet gerince sérült.
Kő András: A Grosics. Bp., 2008, Apriori International. Második kiadás. Számos fotóval, a könyv végén személyi (adat)lappal, és válogatott mérkőzések részletes felsorolásával. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.