Toldt, [Karl] Károly: A tetembontás atlasza. I. kötet.: A. köt. Az emberi test tájékai. B., A csonttan. C.,A szallagtan. D., Az izomtan. A tizenegyedik kiadást átnézte és kiadta: Dr. Hochstetter Ferdinánd. A magyar kiadást sajtó alá rend. Tellyesniczky Kálmán. Tizenegyedik kiadás. Bp.,é.n. (cca 1920),Univeristas, 2+399 p. Részben színes fametszetekkel, és eredeti röntgenképekkel. Átkötött modern ...
Dr. Haltenberger Mihály: Tengerészeti földrajz. Bp.,1965, Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1100 példányban.
Camille Flammarion: A csillagok világa. Népszerű csillagászat I-II. kötet. (Egyben.) Ford. Zempléni P. Gyula. Bp., 1898, Vass József. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borító kopott, a hátsó borító foltos.
Dr. Kovács Izsó: Hemopatia. A vérgyógyítás és eredményei. Bp., 1910, Nap Ujságvállalat Nyomda, 128 p. Egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
Dr. Ferenczi Zoltán: Differenciál- és integrálszámítás. Középiskolák számára. Iskolai segédkönyvek gyűjteménye 10. Bp.,1934, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, az elülső borító elvált a kötéstől és foltos.
Dr. Buday László: Orvosi alaktan. Előszóval ellátta: Dr. Herzog Ferenc. Bp.,1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói papírkötés, foltos, felvágatlan lapokkal.