15021.
332. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
101 kép a régi Pest-Budáról. Összeállította és a kísérő szövegeket írta: Rexa Dezső. Bp.,1959, Magyar Helikon. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.