Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 203

15036.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Schwarz Katalin: Pest-budai Hírmondó 2. Bp., 1989
15037.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. Kiváló állapotban.
15038.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Baktay Ervin: A világ tetején I. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
15039.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

15040.

E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, intézményi bé...

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

15041.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

15042.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

15043.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

15044.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

15045.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

15046.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

15047.

Karl Baedeker: Tirol, Voralberg und Teile von Salzburg und Kärnten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1923, Karl Baedeker, XL+512 p. 37. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, pár helyen amatőr módon javított kötéssel, egy térkép kijár, egy lap (31-32.) szakadt, sérült. / Linen binding, some pages repaired, one page damaged, one map ...

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft