Ausztria 1813. "I. Ferenc osztrák császár és I. Sándor orosz cár / A szövetségesek döntő csatája Lipcsénél" német nyelvű Br emlékérem. Szign.: Steiner (33mm) T:3 ü., ly. Austria 1813. "Franz I Emperor of Austria and Alexander I Emperor of Russia / Decisive battle of the Allied at Leipzig" German language Br commemorative medal. Sign.: Steiner (33mm) C:F ding, hole
Német Birodalom ~1910. "II. Vilmos császár" ezüstözött fém emlékérem (33mm) T:2- patina German Empire ~1910. "Emperor Wilhelm II" silver plated metal medallion (33mm) C:VF patina
Németország 1991. "Dwight D. Eisenhower - Az Amerika Egyesült Államok elnökei" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. "Dwight D. Eisenhower - Präsidenten der USA" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP patina
Németország 1991. "George Bush - Az Amerika Egyesült Államok elnökei" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. "George Bush - Präsidenten der USA" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP patina
Németország 1991. "Ronald Reagan - Az Amerika Egyesült Államok elnökei" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. "Ronald Reagan - Präsidenten der USA" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP patina
Németország 1991. "George Washington - Az Amerika Egyesült Államok elnökei" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP kis patina Germany 1991. "George Washington - Präsidenten der USA" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP small patina