Németország 1997. "Konrad Adenauer - A Német Szövetségi Köztársaság kancellárjai" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP Germany 1997. "Konrad Adenauer - Die Kanzler der Bundesrepublik Deutschland" hallmarked Ag medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP
Németország 1997. "Hollandia Gulden - Az első Euro veretek" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP Germany 1997. "Niederlande Gulden - Die ersten Euro-Prägungen" hallmarked Ag medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP
Németország 1997. "Olaszország Líra - Az első Euro veretek" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP Germany 1997. "Italien Lira - Die ersten Euro-Prägungen" hallmarked Ag medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP
Olaszország 1971(?) Budrino Városháza egyoldalas Br plakett, dísztokban (137x198mm) T1-,2 / Italy 1971(?) Budrino Town Hall one-sided Br plaque in display case (137x198mm) C:AU,XF
Olaszország 1975. "Bizet - Carmen opera centenáriuma" 5000L névértékű Ag emlékérem műanyag tokban T:1- (eredetileg PP) Italy 1975. "Bizet - Centenary of the Carmen Opera" 5000 Lire? Ag commemorative medallion in plastic case C:AU (originally PP)
Románia 2003. "Primaria Municipiului Oradea - 100 de ani" 100 éves a nagyváradi városháza, aranyozott fém plakett dísztokban, sorszámozott (107) (58,5mm) T:1 Romania 2003. "Primaria Municipiului Oradea - 100 de ani" 100th Anniversary of the City Hall of Oradea, gold plated metal commemorative plaque in case, with serial number (107) C:UNC