Lapis András (1942-) 1988. "10 éves a dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola / Egy szegény árva pénz és taps nélkül - Széchenyi" piefort, peremén jelzett Ag emlékérem (72,23g/0.835/42,5mm) T:1-,2 (eredetileg PP?) kis patina
Lapis András (1942-) DN "Petőfi Sándor szülőháza - Kiskőrös" peremén jelzett Ag emlékérem (2xklf) (20,39g és 36,27g/0.925/32,5mm és 42,5mm) T:1-,2 (eredetileg PP?) ksi patina
Lapis András (1942-) DN "Petőfi Sándor / Bem apó emlékére - MÉE Kiskőrös város éremgyűjtői" peremén jelzett Ag emlékérem (/35,73g/0.925/42,5mm) T:1-,2 (eredetileg PP?)
Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Budapesten" Br emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Máriapócson" Br emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Esztergomban" Br emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Pécsett" Br emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Debrecenben" Br emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Szombathelyen" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) + 1996. "II. János Pál pápa látogatása - Pannonhalma, Győr" Br emlékérem (42,5mm) + 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" Br emlékérem (42,5mm) + 1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" aranyo...
Lebó Ferenc (1960-) 1993. "Debrecen - A szabad királyi városi cím adományozásának 300. évfordulója / Lipót tallér" jelzett Ag emlékérem (31,09g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat