Metszetek Tételek száma: 76
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1871580
11000
333
Engravings
cca 1800 3 hadvezér kőnyomatos képe: André Masséna (1758-1817. április 4.) Rivoli és Esseling hercege, Franciaország marsallja, Nicolas Joseph Maison (1771-1840) francia marsall, hadügyminiszter, Clarke tábornok. A képek mérete 14x10 cm. Üvegezett keretben. 41x24 cm / France ministers of war. Lithographys in glazed frame 1864412
11001
333
Engravings
Die kranke Frau / The Sick Lady, a beteg hölgy és az orvos, acélmetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 18,5×12,5 cm. 1863737
11002
333
Engravings
cca 1810 Napoleon 1er, empereur des français / Kaiser der Französen, színezett kőnyomat, üvegezett fa keretben, 30×21 cm 1865760
11003
333
Engravings
13 db rézmetszet, heliogravűr és más nagyméretű nyomat 29x40 cm 1862477
11004
333
Engravings
cca 1850 Visegrad - Wisegrad. R. Alt nyomán. Witthoeft rézmetszete. Nagyméretű. 27x18 cm Lapméret:47x33 cm 1862461
11005
333
Engravings
1860 Buda és Pest a Rózsadombról Ludwig Rohbock (1820-1883): acélmetszet, papír, / Engraving 18x13 cm Lapméret 36x28 cm 1862454
11006
333
Engravings
1847 Esztergami új székesegyház, lithográfia Szerelmey Miklós (1803-1875) műhelyéből. Lapméret 33x26 cm 1862503
11007
333
Engravings
XVIII. sz. Lovak. Rézmetszet, papír. Körbevágva. / Horses. Etching. 35x30 cm 1860295
11008
333
Engravings
cca 1700 Szendrő rézmetszetű képe / Semendria copper plate engraving. 12x6 cm in frame. 1865462
11009
333
Engravings
A keresztút végén, görög nyelvű felirattal, rézmetszet, papír, szakadt, folttal, 28x28 cm 1864254
11010
333
8500
Engravings
1853 Klimkovics Ferenc (1825-1890)-Fuchsthaller Alajos (1815-1863): Kalotaszegi népviselet Erdélyben,színezett acélmetszet, papír, Pest, Emich Gusztáv-ny., in: Magyarország és Erdély képekben II. kötet, 1853, 136. o., 27x20 cm 1864236
11011
333
Engravings
1853 Klimkovics Ferenc (1825-1890): Toroczkói népviselet Erdélyben, színezett litográfia, papír, Klimkovics Ferenc, körbevágott, 20x27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft