Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. A szerző, Pongrácz György (1939-2001) dedikációjával és Tichy Lajos (1935-1999) aláírásával.
Kun László: Egyetemes testnevelés és sporttörténet. Bp.,1984, Sport. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
Páder János: Kosárlabda. Szemlvények külföldi szakfordításokból. hn.,1963, k.n. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a könyvtest elvált a borítótól, a gerince sérült, szakadt, foltos.