Henry de Monfreid: Rejtelmes Abesszinia. Fordította: Wiesner Juliska. A világ körül. Bp.,é.n.,Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.