Roland Birkhold: Finnország. Marco Polo. Bp.,é.n., Corvina. Kiadói papírkötés. +Hélene le Tac: Helsinki. National Geographic Városjárók Zsebkalauza. Bp., 2010, Geographia. Kiadói papírkötés.
Wien. Illustrirter Wegweiser duch Wien und Umgebungen. A. Hartleben's Illustrirte Kronen-Führer. Wien-Pest-Leipzig, é.n., A. Hartleben's, VIII+151+1 p.+1 térkép melléklettel. Hatodik kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, kihajtható szakadt Bécs látképpel és szakadt térképpel, 102-107. oldal között kijár...
Sándorfalva története és népélete. Szerk.: Darázs Sándor, dr. Juhász Antal, Szabó Magoldna, Sz. Simon István. Sándorfalva, 1999, Sándorfalva Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Henszlmann Imre: Kassa városának ó német stylű templomai. Bp.,(1996, Argumentum-MTA Művészettörténeti Kutató Intézet, 6+25+12 p. Számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, kissé dohos. Hasonmás kiadás.
A kis akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig, 1899-1941. Szerk.: Bartha István, Förster Rezső. Kis Akadémia Könyvtára XLII. kötet. Bp., 1941, Kis Akadémia, (Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt.-ny.), 647 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval.
130 éves a Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium. Szerk.: Ahmadné Elek Margit, Király Enikő, Murvai József. Bp.,2005,Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium. Kiadói papírkötés.
Gömöri János: Castrum Sopron. Sopron vára és környéke az Árpád-korban. Die Burg von Sopron (Ödenburg) in der Árpádenzeit. Sopron, 2002, Scarbantia Társaság. Kiadói papírkötés, angol és német nyelvű összefoglalóval. Megjelent 1500 példányban.